VEČER SE SANDROU MENDELSON

Datum a čas konání06.06.2024   18:00 - 21:00 hod
Místo konáníDračí Chrám
Kategorie

Zveme na setkání s jedinečnou komunikátorkou se zvířaty a zvířecím vědomím Sandrou Mendelson (USA).
Sandra je autorkou knih We Walk Beside You: Animal Messages for an Awakening World, které pod názvem „Jdeme spolu s vámi: Poselství zvířat pro probuzený svět“ vyjdou letos v českém vydání.
Přijďte si poslechnout moudrou a vtipnou Sandru. Podělí se o svůj příběh i o techniky, které používá při práci. Budeme se učit nalaďovat na pole zvířat. Jaké kvality potřebujeme tříbit, abychom se s nimi propojili? Jaký je rozdíl v komunikaci a channelování poselství od jednotlivců a od druhu? Mají zvířata svoji individualitu? Co je největším darem zvířat lidstvu a co se od zvířat můžeme naučit?
Moderovat a v případě potřeby překládat bude Terezie Dubinová www.oheladom.cz
Na večer si přineste blok a tužku, kdybyste si chtěli cokoli zapsat. Můžete si připravit otázky, které byste se případně chtěli zeptat.
Původní rozhovor se Sandrou pořízený u příležitosti jejího pobytu v Česku najdete zde: https://www.oheladom.cz/2024/puvodni-rozhovory/se-sandrou-mendelson-o-telepaticke-komunikaci-se-zviraty-a-zvirecim-vedomim/
Ukázky z knihy We Walk Beside You 2 jsme pro vás vybrali a přeložili zde: https://www.oheladom.cz/2023/preklady/jdeme-spolu-s-vami-silne-poselstvi-nadherne-knihy/
Cena večera je 600,- Kč.
Motto: „Dívejte se na vše jako na skupinové úsilí, protože tak tomu je. Luna, hvězdy, andělé, vesmír – všichni jsou propojeni v tvoření umění, moudrosti a krásných věcí. Není důležité, kdo drží pero nebo štětec. To jen lidé si myslí, že to důležité je.“ (Kobylka Honey Bee)
Info: Tereza Dubinová tel. 739440361

mapa není k dispozici

Pokud se vám tento obsah líbí, můžete ho sdílet se svými přáteli

Napsat komentář