Inelia Benz: Jste stále zapojeni do temných her?

Udělejte si test, abyste to zjistili!

Jsme světelné bytosti, tak proč se děje, že jsme někdy zapojeni do podpory Temnoty, aniž si to uvědomíme? Důvodem, proč se člověk zapojí do moci nad druhými (poo – power over others) a dalších negativních zkušeností a spolutvoření, je jednoduše většinou nedostatek prozíravosti (streetsmarts). Většina pracovníků světla na Zemi neví, co jsou negativní programy. Neví, že strach, bolest, utrpení, hněv, frustrace, žárlivost a a další emoce jsou destruktivní a mají naprosto nulový pozitivní přínos jim samým i lidstvu.
Věděli jste například, že následující názory jsou učeny, aby nás udržely bezmocné a neschopné vyjádřit své pravé já?

Bez temnoty nemůžete vidět světlo
Protiklady se přitahují
Špatné zkušenosti a bolest vám pomáhají stát se lepšími lidmi
Nebyli byste dnes tím, kdo jste, kdybyste neprošli tou bolestí.
(Na tomto tvrzení něco je! Ve skutečnosti byste byli mnohem schopnější lidé, než nyní jste.)
Jste oběti životních okolností

Toto je pouze pět příkladů programování, které jsou tak zakotvené v naší společnosti, že většina světelných bytostí skutečně věří, že jsou pravdivé. A takových programů, umožňujících negativním lidem a entitám na Zemi tlačit vás a vaše milované na svoji stranu spolutvoření, jsou zde tisíce.

Klíčové slovo je zde: „UMOŽŇUJÍCÍCH“. Je to tak – bez nás, kteří umožňujeme, aby se to na Zemi přihodilo, by se to nestalo. Tečka.

Takže: slíbila jsem test, abyste poznali, zda jste stále v zajetí temných her a jak se z nich dostat, pokud v něm jste.

Zůstáváte věrní a loajální nějakému člověku, přestože vás či druhé lidi zraňuje?
Prožili jste v minulosti velmi bolestivou zkušenost, o které věříte, že vás udělala takovými, jací jste?
Stále si děláte starosti (o vás, o svět, o věci, o jiné lidi…)?
Děláte si někdy starosti z toho, co si o vás druzí lidé myslí nebo jak vás cítí, a chcete, aby vás měli rádi či vás dokonce milovali?
Máte rádi negativní, ničivé drby?
Pomlouváte někoho, když není v místnosti?
Odsuzujete sami sebe?
Stále se hádáte s druhými lidmi?
Cítíte se rozzlobení a naštvaní na to, co vnímáte jako násilí vůči Zemi a vůči lidem?
Myslíte si, že podrobení a podmanění lidé jsou oběti? Jedinci, které potřebujeme zachránit?
Jste ve stresu?
Jste neschopní se vyjádřit, protože druhé lidi rozčiluje, když se vyjádříte?

Konec testu:-)

Jestliže jste odpověděli „ano“ na jakoukoli z otázek výše nebo jste měli pocit, že ten seznam je zlý, špatný, negativní a svádí lidi na scestí, znamená to, že vás stále čeká cesta k tomu být skutečně v síle (empowered) a uvědomění.

Jaké je řešení? Jsou dvě řešení.

První: odepište se z mého newsletteru, protože zjevně nevím, o čem mluvím.

Druhé: otevřete svou mysl natolik, abyste prozkoumali můj náhled hlouběji.

Představte si toto:
Máte silné, laskavé a milující hranice.
Už dále nenesete břemeno oběti či agresora, ale uvolňujete tíhu minulých zkušeností a umožňujete si žít energii a nadšení, které jste měli předtím, než jste těžkými zkušenostmi prošli.
Neděláte si starosti. Znáte volby svého Vyššího Já a důvěřujete jim. Stejně tak znáte volby Vyššího Já druhých lidí. Mohou vás vést životem mocným (empowered) a vědomým způsobem.
Jste schopní vyjádřit se naplno, bez obav a starostí.
Rozeznáte pomlouvání a dokážete změnit téma hovoru tak, aby se o daném člověku mluvilo v podpůrné energii.
Jste schopní vyjádřit druhému člověku, co si o nějaké věci myslíte. Nepotřebujete, aby to slyšeli i druzí lidé.
Jste dovední, zdatní, silní a uvědomělí.
Už nepotřebujete mít pravdu a říkat druhým lidem, že se mýlí.
Chápete, že Země/Gaia a lidský kolektiv nedělají chyby.
Chápete, že přemýšlet o druhém člověku nebo o druhých lidech jako o oběti/obětech jim bere sílu. Máte nástroje, jak jim pomoci, aby z energie oběti vystoupili, nikoli aby ji posilovali.
Naučili jste se a používáte cvičení pro uvolnění stresu (https://stressreliefexercise.com/ ). Změnilo váš život.
Jste schopní vyjádřit svůj plný potenciál. Víte, že to podporuje i druhé lidi, když vás vidí.

Pokud zatím neznáte moji práci, tak na mém webu https://ineliabenz.com/  jsou stovky článků meditací a cvičení k dispozici zdarma. Dávají vám nástroje ke snížení a vyloučení programů zmíněných výše. Když odstraňujeme zapojování do nízkofrekvenčních programů ve svém životě,  dosáhneme stavu skutečného sebevyjádření, což je klíčem pro vystoupení z temných her. Tak.

PS: Jestliže chcete více obsahu než je ten zdarma, máme i obchod, kde si můžete koupit lekce (https://ineliabenz.com/personal-empowerment-tools/ ), a fórum, kde se scházejí lidé, kteří na sobě pracují, studují a praktikují (https://walkwithmenow.com/ ).
PPS: Zde je podcast k tomuto článku: https://video.ineliabenz.com/are-you-still-in-dark-games-take-this-test-to-find-out-driving-to-the-rez-episode-149-part-1/
My jsme svoji práci udělali. Nyní prosím udělejte vy svoji. Sdílejte.

Článek z 8. února 2023. Originál najdete zde: https://blog.ineliabenz.com/are-you-still-in-dark-games-take-this-test-to-find-out/

POZN.PŘEKLADATELKY: 

Asi vás – stejně jako mne – překvapí, že přesvědčení, která Inelia uvádí jako škodlivá, jsou v naší společnosti velmi rozšířena a brána často jako „normální“, ba dokonce „etická“.

Ineliiny texty jsou vždy provokativní, a proto je mám ráda. Občas je potřebuji trochu rozdýchat… A obvykle dojdu k závěru, že s nimi souzním, ale bolí to (moje ego hodného děvčete).

Na obhajobu lidstva bych ale přece jen ráda uvedla, že v patriarchální dualitě byly temné hry normou – a mnoho dobrých lidí jednoduše vytvořilo výše zmíněné programy o „vyšším/hlubším smyslu bolesti“ a podobné prostě proto, aby se nezbláznilo. Protože jak doložil např. Viktor Frankl, člověk potřebuje smysl. Pokud jeho život pozbývá smyslu, umírá. Takže abychom přežili a rovnou to ve fyzickém světě neukončili, smysl jsme si vytvořili. I když naše duše v hloubi  věděla, že utrpení je prostě zbytečné  utrpení – a ušlechtilý smysl nemá… Nehledě na to, co nám o tom vykládala např. některá náboženství.

Dnes cítím, že už můžeme žít jinak – že z těchto starých, v podstatě umělých přesvědčení, můžeme vystoupit.

Přeložila Terezie Dubinová pro www.oheladom.cz

Foto: Kána Galilejská, místo proměny vody ve víno. Světlo.

Texty zveřejněné na webu www.oheladom.cz jsou autorskými texty a překlady PhDr. Terezie Dubinové. Bez vědomí autorky a jejího psaného svolení je nelze kopírovat a přebírat na svůj web. Sdílení na FB s plným odkazem je v pořádku. Pokud  chcete texty publikovat na svém webu, dejte autorce na vědomí na mailové adrese terezie.dubinova@oheladom.cz . Děkuji.

K TÉMATU NA TOMTO WEBU: 

Inelia Benz: Buďte laskaví a mějte silné hranice

INELIA BENZ v Červeném stanu

Pokud se vám tento obsah líbí, můžete ho sdílet se svými přáteli

3 Replies to “Inelia Benz: Jste stále zapojeni do temných her?”

  1. Děkuji za překlad. Sleduji její stránky a ANO občas mně rozhodí,že mi trvá delší dobu,dost dlouho to vstřebat,pojmout a ,,nezbláznit se,,co s tím? Někde v DUŠI,do MORKU KOSTI VÍM,ŽE TO TAK JE…

    1. Ano. Obvykle to cítím v kostech, nikoli chápu, že pohled, který Inelia předkládá, je důležitý a inspirativní. Rozbíjí mnohé naučené vzorce, co je tzv. normální, a to je skvělé. Moc Vás zdravím!

  2. Přesně. Jednoduché a jasné,až se ,,zastaví rozum,,. Vždy jsem si říkala,to se ulétám po konstalacích,než…..něco?A ona vytáhněte si blok,držte ve svých rukou a pusťte do Zdroje.Uf….
    A já se tady ,,šušním,, s automatickou kresbu a ona takhle?A proč ne?Vždyť ano,stejně ve finále vše je ze Zdroje.
    Přeji pokojný den,a děkuji za články.

Napsat komentář