Inelia Benz: Co se děje v červenci?

Co se to k sakru děje??

Mohli jste si všimnout, že planetární energie se v současnosti chovají poněkud ….excentricky. Začalo to začátkem června, pokračuje to a bude to stále intenzivnější až do října či listopadu. V minulém roce, když lidé mluvili o velikých fyzických změnách , které se mají v našem paradigmatu přihodit v prosinci 2012, měla jsem pocit, že se na fyzické úrovni nic nestane. Nicméně že se něco přihodí v létě 2013. A už je to tady! Před několika týdny jsem řídila auto po ulici a náhle jsem pocítila velmi jasný vjem, že GAIA SPUSTILA SVOJE FYZICKÉ VYJÁDŘENÍ VYŠŠÍ DIMENZE a že planetární vědomí přechází z režimu zachovávání prostoru na energetické úrovni k udržení 5D na fyzické úrovni. Ve stejnou chvíli polarizované protikladné energie světla a temnoty, které spolu na planetě bojovaly po tisíce let, mohutně a výbušně zesílily. To způsobuje všechny druhy extrémního chování, reakcí, začátky a konce pro všechny lidi na této planetě. Následující týdny – a zvláště nyní v červenci – je tématem vnímavé pozorování a zkušenosti bez jakéhokoli posuzování. To poslední řečeno – NEPOSUZOVÁNÍ – je velmi důležité. Tento vzkaz důrazně přichází od různých jednotlivců a situací, stahujeme si ho do svého pole. Znamená to také , že se cítíme posuzováni nebo chceme být posuzováni v pozitivním světle. Tato „bitva“ mezi světlem a temnotou je velmi skutečná. Narůstá každým dnem. Můžeme to vnímat tak, že Gaia zaujímá pozici v té části spektra, kde je světlo, a v současné době toto své postavení začíná fyzicky manifestovat.

Nejsem si úplně jistá, jak to dopadne. Můžeme uvíznout ve strachu s myšlenkou, že se Gaia zlobí a my spějeme k pohromám na celé planetě. A možná máme pravdu. Ale na mysl mi přišla myšlenka, že my sami obýváme hmotu Gaii schopnou cítit a vnímat! Naše fyzická těla! Jen si to představte, každý na planetě má fyzické tělo, které vnímá a které je základem planety Země a je přímo spojené s Gaiou.

Jako druh se stáváme více a více vědomými, jak „pracujeme“ a jak „fungujeme“. Čím vědomějšími se stáváme, tím jsme schopnější a posílenější. Jsme schopni vidět, jak jsme si my, božské, věčné bytosti , sami vybraly omezenou zkušenost. Vědomě poznáváme tato omezení, volíme si je a měníme , tvarujeme a transformujeme podle nich naše životy.

Jestliže vás zajímá zkoumat, jak taková omezení vznikají, pracují a jak je můžeme použít ve svůj prospěch nebo je odstranit, můžete si koupit text „Omezení – Proč si je tvoříme?“ , kde je téma důkladně rozebráno. Nebo si můžete přečíst články na www.ascension101.com, neboť téměř všechny články se zabývají jedním nebo více omezeními, a radí, jak je zvědomit a uvolnit.

V tomto měsíci tedy dochází ke dvěma významným posunům pro náš lidský druh. Prvním posunem je, že se stále více stáváme vědomými toho, jak tvoříme naši zkušenost skrze hranice a omezení. Druhým posunem je, že tyto hranice neposuzujeme! Neposuzujeme sebe, ani ostatní a nechceme pro sebe a ostatní žádné soudy.

Co můžeme dělat?
– Chystám globální experiment v práci s vědomím. Bude to pecka. Už brzy, takže zůstaňte v kontaktu!
– Neposuzujte sebe ani jiné a nepřejte si posuzovat ani pozitivně, ani negativně.
– Znovu se spojte s Gaiou v meditaci a dovolte jí vyjádřit vyšší vibraci.
– Sundejte si boty a choďte bosi aspoň hodinu denně. Je jedno kde, i když venku je to nejlepší, zvláště tam, kde dopadá světlo slunce.
– Radujte se z každodenních věcí! Jezte chutné jídlo, přivoňte si k růžím, hrajte si, běžte do parku a válejte se po trávě!
– Dívejte se tento týden na východ i západ Slunce.
– Najděte si na druhých lidech ve vašem okolí něco, z čeho můžete mít radost. Může to být jejich vzhled, úsměv, oblečení…. To je jedno. Prostě najděte něco, co vám přinese potěšení z druhého člověka.
– Když lidé – nebo vy sami – začnou toto léto trochu cvokatět, netrapte se tím a (opět )neposuzujte. Jednoduše to pozorujte.
– Usmívejte se…. smajlík.
– Udělejte si pauzu od internetu, televize, rádia a jiných médií.
– Neupínejte se tolik na výsledky.
– Překročte svá omezení.
– Vnímejte tento čas jako možnost vkročit do nejúžasnější zkušenosti svého života a nechte tuto skvělou zkušenost, aby se projevila.
Pamatujte si, že energie nyní blázní. Oba konce spektra, světlo a temnota, zesilují na maximum. To vyhodí do povětří mnoho pojistek – a mnoho myslí, myšlenek, názorů! A zároveň to může být čas velké zábavy a radosti/světla/lásky (protože energie světla a Gaii zesilují). Takže nenechte tmavý konec spektra, aby vás stáhl do starých dramat. Užívejte si těchto chvil!

Pro www.oheladom.cz přeložila Terezie Dubinová
Zdroj: web Inelie Benz, http://ascension101.com/en/home/ascension-blog/80-june-2013/365-wtf-is-happening-july-2013.html

Pokud se vám tento obsah líbí, můžete ho sdílet se svými přáteli

One Reply to “Inelia Benz: Co se děje v červenci?”

  1. Zas jí tak slepě nevěřte , ty videa mají hypnotizující učinek nejspíš schválně

Napsat komentář