KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY v novém vydání!

Milí přátelé,
mám velkou radost – mohu vám oznámit, že beznadějně vyprodaná kniha „Kořeny ženské spirituality: Návrat a transformace starověké moudrosti“ vychází po pěti letech od prvního vydání v nakladatelství ZLATÝ KVĚT (www.zlatykvet.cz ).

Sudičkami knihy se staly herečka a charismatická žena Klára Issová, moje „nejstarší“ kamarádka, spolužačka z gymnázia Klára Nováková a kamarádka nakladatelka Monika Tomíčková. Velké díky!

Celé je to neuvěřitelný příběh. Na jeho začátku bylo setkání s prvním nakladatelem a jeho společnicí v kavárně blízko izraelského velvyslanectví (pro mne symbolické…). Teda to je krásná žena, pomyslela jsem si. A bude určitě i schopná a šikovná. Další vývoj dokládá v útrobách mailové pošty nalezený dopis.

Já: „Dobrý den, paní Tomíčková,…Jsem již v plném procesu psaní a s podzimním termínem počítám. V červenci se mohu stavit v Praze k podpisu smlouvy. Zdraví Tereza Dubinová.“

Ona: „Dobrý den, paní Dubinová, děkuji za váš mail a omlouvám se za pozdní odpověď….Chhci se s vámi rozloučit a poděkovat za zajímavé setkání. Vaše práce mě oslovila… Přeji, ať se vám dobře píše a mějte se hezky. S pozdravem…“

Po vydání knihy se mi ozvala, že se jí kniha líbí, a setkaly jsme se. Vzniklo přátelství aktivní extrovertky a pomalé introvertky, žen, které spojuje touha osobně růst, poznávat a žít moudrost, láska k životu a ke knihám, chuť tvořit a bouřlivý smysl pro humor.

V roce 2017 vzniklo kamarádčino nakladatelství Zlatý květ, pro které jsme společně s překladatelkou Martinou Valchářovou připravily první český překlad knih Inelie Benz, titul „Jsi Čaroděj/ka?“. Nyní vyšly znovu Kořeny ženské spirituality. Na podzim chystáme dva kvalitní tituly: další překlad Inelie a původní původní knihu skvělé moravské fyzioterapeutky o hlubších aspektech plodnosti a neplodnosti. Je to radost tvořit a posílat do světa inteligentní a moudré rádce ve fyzické podobě voňavých a krásných knih!

Nové vydání Kořenů ženské spirituality má zbrusu novou obálku, formát, grafickou podobu, a je obohaceno o předmluvu terapeutky Marie Madeiry a krátké recenze lidí, kterých si vážím. Větší prostor je také dán obrázkům, které jsou tentokrát uvnitř textu a jsou doplněny vysvětlujícími odkazy.

Šťastnou cestu mezi vnímavé čtenáře, kteří si umí udělat čas pro sebe!

Knihu Kořeny ženské spirituality můžete objednat zde: https://www.zlatykvet.cz/?page=kde-koupit
Cena 450 Kč včetně poštovného a balného.
Platba převodem na bankovní účet nakladatelství 2401225146/2010 Fio banka
Po připsání platby na náš účet odesíláme zásilku obratem Českou poštou na vaši adresu.
Při objednávce většího počtu kusů nebo při zvláštních akcích (na přednáškách, festivalech, tj. při osobním kontaktu a předání) vám nabídneme zvýhodněnou cenu.

Dále bude v distribuci v síti Kosmas a Euromedia.

https://www.zlatykvet.cz/?page=knihy&item=koreny-zenske-spirituality

Foto: Milan Tomíček.

Pokud se vám tento obsah líbí, můžete ho sdílet se svými přáteli

Napsat komentář